or click on Representatives photo to view their web page
 

Representative
Paulette Beaudoin
District #135

Representative
Roberta Beavers
District #148

Representative
Henry Beck
District #76
Rep. Berry
Representative
Seth Berry
District #67

Representative
Andrea Boland
District #142

Rep. Bolduc
Representative
Brian Bolduc
District #69
 
 
Rep. Briggs
Representative
Sheryl Briggs
District #93
Rep. Carey
Representative
Michael Carey
District #72
Rep. Casavant
Representative
Alan Casavant
District #137
Rep. Cassidy
Representative
Katherine Cassidy
District #32
Ralph Chapman
Representative
Ralph Chapman
District #37
Rep. Chennette
Representative
Justin Chenette
District #134
 
 
Rep. Cooper
Representative
Janice Cooper
District #107
Rep. Daughtry
Representative
Matthea Daughtry
District #66
Rep. DeChant
Representative
Jennifer DeChant
District #62
Rep. Devin
Representative
Michael Devin
District #51
Rep. Dickerson
Representative
Elizabeth Dickerson
District #47

Representative
James Dill
District #14
 
 

Representative
Mark Dion
District #113
Rep. Dorney
Representative
Ann Dorney
District #86
Speaker Eves
Representative
Speaker Eves
District #146
Rep. Farnsworth
Representative
Richard Farnsworth
District #117
Rep. Fowle
Representative
Lori Fowle
District #58
Rep. Frey
Representative
Aaron Frey
District #18
 
Rep. Gattine
Representative
Andrew Gattine
District #126
Rep. Gideon
Representative
Sara Gideon
District #106
Rep. Gilbert
Representative
Paul Gilbert
District #87
Rep. Goode
Representative
Adam Goode
District #15

Rep. Graham
Representative
Anne Graham
District #109
Rep. Grant
Representative
Gay Grant
District #59
 
 
Rep. Hamann
Representative
Scott Hamann
District #123
Rep. HarlowRepresentative
Denise Harlow
District #116
Rep. Hayes
Representative
Terry Hayes
District #94
Rep. Herbig
Representative
Erin Herbig
District #43
Rep. Hickman
Representative
Craig Hickman
District #82
Rep. Hobbins
Representative
Barry Hobbins
District #133
 
  Rep. Hubbell
Representative
Brian Hubbell
District #35
Rep. Jones
Representative
Brian Jones
District #45
Rep. Jorgensen
Representative
Erik Jorgensen
District #115
Rep. Kaenrath
Representative
Bryan Kaenrath
District #124
Rep. Kent
Representative
Peter Kent
District #65
Rep. Kornfield
Representative
Victoria Kornfield
District #17
 
 

Representative
Chuck Kruger
District #48

Representative
Walter Kumiega
District #36
Rep. Kusiak
Representative
Karen Kusiak
District #84

Representative
Michael Lajoie
District #71
Rep. Libby
Representative
Nathan Libby
District #73
Rep. Longstaff
Representative
Thomas Longstaff
District #77
 
 
Rep. Luchini
Representative
Louis Luchini
District #38

Rep. MacDonald
Representative
Bruce MacDonald
District #61
Rep. Marks
Representative
Timothy Marks
District #53
Rep. Mason
Representative
Andrew Mason
District #60
Rep. Mastracio
Representative
Anne-Marie Mastracio
District #143
Rep. McCabe
Representative
Jeff McCabe
District #85
 
  Rep. McGowan
Representative
Paul McGowan
District #149
Rep. McLean
Representative
Andrew McLean
District #122
Rep. Monaghan-Derrig
Representative
Kim Monaghan-Derrig
District #121
Rep. Moonen
Representative
Matthew Moonen
District #118
Rep. Moriarty
Representative
Stephen Moriarty
District #108
Rep. Morrison
Representative
Terry Morrison
District #122
 
 
Rep. Nadeau
Representative
Catherine Nadeau
District #54
Rep. Nelson
Representative
Mary Nelson
District #112
Rep. Noon
Representative
William Noon
District #144
Rep. Peoples
Representative
Ann Peoples
District #125
Rep. Peterson
Representative
Matthew Peterson
District #92
Rep. Plante
Representative
Joshua Plante
District #145
 
  Rep. Powers
Representative
Christine Powers
District #101
Rep. Priest
Representative
Charles Priest
District #63
Rep. Pringle
Representative
Jane Pringle
District #111
Rep. Rankin
Representative
Helen Rankin
District #97
Rep. Rochelo
Representative
Megan Rochelo
District #136
Rep. Rotundo
Representative
Margaret Rotundo
District #74
 
 
Rep. Russell
Representative
Diane Russell
District #120
Rep. Rykerson
Representative
Deane Rykerson
District #151
Rep. Sanborn
Representative
Linda Sanborn
District #130
Rep. Saucier
Representative
Robert Saucier
District #5
Rep. Saxton
Representative
Jeremy Saxton
District #64
Rep. Schneck
Representative
John Schneck
District #16
 
 
Rep. Shaw
Representative
Mike Shaw
District #102
Rep. Short
Representative
Stanley Short, Jr.
District #29
Rep. Stanley
Representative
Stephen Stanley
District #10
Rep. Stuckey
Representative
Peter Stuckey
District #114
Rep. Theriault
Representative
Ken Theriault
District #2

Representative
Ryan Tipping-Spitz
District #19
 
 
Rep. Treat
Representative
Sharon Treat
District #79
Rep. Verow
Representative
Arthur Verow
District #21
Rep. Villa
Representative
Lisa Renee Villa
District #98
Rep. Welsh
Representative
Joan Welsh
District #46
Rep. Werts
Representative
Wayne Werts
District #70
Rep. Mitchell
Representative
Wayne Mitchell
Penobscot Nation
 
-- back to top --